O NAS

Nowoczesne labolatorium protetyczne

Misją laboratorium UniDent Lab jest wykonywanie protez zębowych na zlecenie lekarza dentysty w taki sposób, aby spełnić oczekiwania co do funkcjonalności uzupełnienia oraz estetyki pracy protetycznej. Oferujemy oczekiwany przez pacjenta poziom estetyki oraz poprawę funkcji anatomii żucia.

Protetyka w UniDent

Pełen uśmiech to dla Państwa przede wszystkim kwestia komfortu. Z naszego punktu widzenia to również kwestia sprawności całego układu zębowego. Dlatego też zadbamy o Państwa piękny uśmiech oraz zatroszczymy się o zachowanie prawidłowego funkcjonowania zębów poprzez odpowiednio dobrane korony, mosty lub protezy zębowe. 

Gwarancja najwyższej jakości

Laboratorium protetyczne UniDENT w Dobromierzu oferuje kompleksowe usługi na najwyższym poziomie jakościowym i estetycznym dla każdej grupy wiekowej pacjentów. Otrzymacie od nas rzetelną i fachową pomoc niezależnie od charakteru problemu i zakresu leczenia. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie i atestowanych materiałach najwyższej jakości. Ogromny nacisk kładziemy na dostosowanie się do potrzeb pacjenta i stworzenia mu komfortowych warunków leczenia. Dbamy o życzliwą i miłą atmosferę starając się zniwelować ewentualny stres związany z wizytą, aby przebiegła ona możliwie jak najprzyjemniej.

NASZ ZESPÓŁ

Poznaj Naszych Specjalistów

Lat doświadczenia
0

W polskich i europejskich klinikach i laboratoriach

Zdobytych certyfikatów
+ 0

Dziesiątki certyfikatow potwierdzajacych nowe umiejetności oraz wiedzę

Zadowolonych pacjentów
+ 0

Setki wykonanych prac protetycznych i zadowolonych pacjentów

O NAS

Nasi Specjaliści

Sylwia Adamczyk

Protetyka ruchoma

Technik Dentystyczny oraz Asystentka Stomatologiczna.
Doświadczenie laboratoryjne i gabinetowe, specjalizuje się w wykonywaniu uzupełnień ruchomych

Piotr Adamczyk

Protetyka stała

Technik Dentystyczny, studia wyższe z zakresu Zdrowia Publicznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Ponad 15 lat doświadczenia w zakresie protetyki stomatologicznej w polskich i europejskich klinikach. Specjalizuje się w projektowaniu uzupełnień w programach CAD

CENNIK

Oferujemy przystępne ceny rynkowe oraz rabaty

Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów współpracy